Ania Zandecka – Działam w branży nieruchomości łącznie od 12 lat. Zaczynałam jako pośrednik, następnie zarządzałam wspólnotami mieszkaniowymi i najmami. Prowadziłam firmę budowlaną i mam na koncie kilka realizacji w Poznaniu, powiecie a także we Wrocławiu i Kołobrzegu.

W Poznaniu z ramienia Inwestora koordynowałam wraz z zespołem rewitalizację kilku kamienic, a następnie je wynajmowałam. Uczestniczyłam w budowie od podstaw hotelu w Poznaniu a następnie rozwijaliśmy markę, gdzie odpowiadałam za dział SPA i funkcje zarządu.

Bardzo lubię realizować trudne tematy związane z uzyskiwaniem pozwoleń, przekształceń oraz podejmować projekty budowlane.

Dzięki zmysłowi artystycznemu chętnie angażuję się w przerabianie mieszkań i aranżację wnętrz. Znam się na rzeczy i doceniono moje lekkie pióro – napisałam kilkanaście artykułów w temacie kolorów we wnętrzu, roli światła i organizacji przestrzeni, wie zatem jak poradzić sobie nawet z najtrudniejszymi nieruchomościami.

Ukończyłam Studia doktoranckie na wydziale Ekonomii Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu dlatego na inwestycje w nieruchomości patrzę troszkę w szerszym aspekcie. Nigdy nie rekomenduję Klientowi rozwiązań, których sama bym nie zastosowała.

Zapraszam do kontaktu – tel. +48 509 744 854, e-mail: biuro@zandiahome.pl

 

 

Natalia GurlagaNatalia Gurlaga – Z wykształcenia chemik materiałowy, swoje życie zawodowe postanowiłam jednak powiązać z branżą nieruchomości. W pracy stawiam na ciągły rozwój, bo nie trudności z nią związane są mi straszne, a nuda. Współpracę opieram na przyjaznych stosunkach i wzajemnym zaufaniu.

Z zamiłowania nurek, to nurkowanie pozwala mi się odprężyć i zbliżyć do natury.

Uważam, że marzenia są po to, aby je spełniać. Działając z pasją w obszarze nieruchomości, chcę pomagać klientom spełniać ich marzenia.

„Nie chodzi o to, jak wielki jest dom, ale ile jest w nim szczęścia”

Zapraszam do kontaktu – tel. +48 737 167 644, e-mail: natalia@zandiahome.pl

 

 

Dominik ZimowskiDominik Zimowski – Lubię wychodzić poza schematy, utarte ścieżki i nie boję się ryzyka – dlatego decydując się na powierzenie mi swojej nieruchomości, możesz być pewien, że zrobię wszystko, by doprowadzić transakcję do końca.

Cenię sobie szczerość i przejrzyste sytuacje. W branży nieruchomości jest to szczególnie ważne – transparentne zasady generują udane dla wszystkich stron transakcje.

Jeżeli chodzi o biznes, stosuję chłodną logikę i racjonalne podejście – stawiam przede wszystkim na sumienne, indywidualne podejście do każdego klienta i jego nieruchomości.

Jestem cierpliwy i empatyczny – potrafię wczuć się w potrzeby zarówno sprzedającego, jak i kupującego na rynku nieruchomości. Nie ma dla mnie rzeczy niemożliwych, a każdy problem da się rozwiązać!

„Inwestowanie jest jak wchodzenie po drabinie, każdy wie jak się to robi, lecz nie każdy wie, gdzie ją przystawić.” – Warren Buffett

Powierzając mi swoją nieruchomość możesz liczyć na pełne zaangażowanie, którego motywacją jest dalsza współpraca!

Zapraszam do kontaktu – tel. +48 729 888 563, e-mail: dominik@zandiahome.pl