MAM PRZYJEMNOŚĆ PRZEDSTAWIĆ PAŃSTWU INWESTYCJE  W NIERUCHOMOŚCI W HISZPANII.

Jak to wygląda w praktyce?

Współpracujemy z Deweloperami realizującymi inwestycje w rejonie Alicante – miejscu lubianym i cenionym przez Polaków ze względu na regularność transferów z polskich lotnisk a także na stabilny klimat. Wybieramy dla Was najlepsze inwestycje, te już wybudowane przez sprawdzonych i rekomendowanych wykonawców. NIE SPRZEDAJEMY DZIURY W ZIEMI.

Rezerwujemy dla Państwa przelot, lub organizujecie go sami. Na miescu, nasz przedstawiciel odbiera Państwa z lotniska w Alicante i przez 2-3 dni pokazuje  interesujące Was inwestycje. Macie Państwo za symboliczną opłatę zapewniony nocleg. Ostatniego dnia, jeszcze raz oglądacie wybrane inwestycje  a nasz Przedstawiciel dokonuje rezerwacji i rozpoczyna proces transakcji zakupu.

Z uwagi, iż zajmujemy się tym zawodowo mamy zniżki u tłumaczy przysięgłych a także swoich opiekunów w bankach. Załatwienie wszelkich formalności z kredytem i notariuszem zajmuje nam dużo mniej czasu niż przy zakupie indywidualnym a naszą prowizję pokrywa Deweloper. Macie zatem zapewnioną opiekę transakcyjną bez dodatkowych kosztów. Kredyty w hiszpańskich bankach mają dużo lepsze warunki niż w Polsce.

 

Poniżej przykładowa oferta, podobnych w naszej bazie mamy ok 70:

Nowy kompleks apartamentowy składający się ze 104 domów z bardzo dużymi terenami wspólnymi, basenem i placem zabaw dla dzieci. Osiedle zamknięte. Z  apartamentów na 1 i 2 piętrze możecie cieszyć się wspaniałymi widokami morza. Kompleks zlokalizowany jest zaledwie 200 metrów od plaży.

Taras: 7 m2
Solarium: 55 m2

Nie pobieramy prowizji od sprzedaży!

Mil Palmeras to urocza nadmorska miejscowość w prowincji Alicante w Hiszpanii ( południowa część Costa Blanca). Mil Palmeras w tłumaczeniu znaczy tysiąc palm. Piękne piaszczyste plaże, słońce przez ponad 320 dni w roku, zdrowy mikroklimat dzięki złożom soli. Ciepła pogoda utrzymuje się nawet w miesiącach zimowych.

sypialnie – 2

pokoje – 3

łazienki – 2

umeblowana kuchnia

kondygnacje – 3

Basem

Plac zabaw

Solarium na dachu

Widok na morze

CENA 244.900 EURO