sprzedaż

Apartamenty na najem krótkoterminowy

142.0 m2 - 4 łazienki -
1,550,000 zł

Lokalizacja

Wielkopolskie
Poznań
Poznań
Poznań  Łazarz

Opis

Eleganckie apartamenty przeznaczone pod najem krótkoterminowy w sercu Poznańskiego Łazarza.

Zarabiaj na inwestycji już pierwszego dnia.
Czy myślisz o wolności finansowej i biznesie pasywnym? Czymś na czym można zarobić bez angażowania Cię w pracę, bez kontrolowania i codziennego analizowania? Skorzystaj z okazji i sięgnij po to, co już ktoś to za Ciebie zrobił… a Ty możesz jedynie spijać śmietankę… dosłownie – zarabiać sącząc cappuccino w barcelońskiej kawiarni?

To nie jest oferta dla każdego, to jest oferta dla Ciebie – świadomego Inwestora.

Budynek przy ul. Chełmońskiego 8 to zabytkowa kamienica, zlokalizowana w kompleksie Maxa Johowa wpisana do rejestru zabytków. Apartamenty z historią, w sercu Łazarza w pięknej, odrestaurowanej kamienicy. Ponad 142 m2 zaaranżowane wręcz w epickim entourage, śpisz konsumując sztukę gdyż w każdym z czterech apartamentów spotkasz dzieła Józefa Chełmońskiego. Intymny a zarazem elegancki klimat dla często podróżujących, którzy zmęczeni są hotelowym klimatem. Przystań dla turysty oraz miejsce do pracy menagera – stałego gościa apartamentu nr 3.

Cztery niezależne apartamenty o łącznej powierzchni ok. 142 m2
1. Apartament o powierzchni 40,3 m2 z aneksem kuchennym, przestronnym pokojem, dużą łazienką, osobną toaletą i kącikiem jadalnym.
2. Apartament o powierzchni 38,6 m2 z aneksem kuchennym, łazienką z prysznicem otwartym na część sypialną, kącikiem jadalnianym, z sofą oraz dwoma łóżkami, część sypialniana wyposażona jest również w szafę z częścią zamykaną na klucz.
3. Apartament o powierzchni 36,6 m2 z balkonem. Wyposażenie jak w pozostałych apartamentach.
4. Apartament z antresolą. Powierzchnia jego wynosi 27 m2, możliwość zakwaterowania nawet 6 osób.
Wszystkie apartamenty posiadają na wyposażeniu czajnik elektryczny, deskę do prasowania, żelazko, płytę grzewczą, pralkę, łóżka kontynentalne, sofę oraz telewizor LCD.

Lokalizacja
Kamienica znajduje się w śródmieściu Poznania pomiędzy dwoma dużymi parkami, Wilsona i Kasprowicza, blisko Poznań City Center i Starego Miasta. Jeden przystanek tramwajem od Dworca PKP, PKS oraz PST (Pestka – Poznański Szybki Tramwaj), a także 3 przystanki od ścisłego centrum.

Zarobki
Średnie obłożenie w roku 2017 – 80%, średnia cena najmu 1 apartamentu za dobę stanowi 150 zł (wahania od 130- 350 zł zależnie od wydarzeń w Poznaniu). Oznacza to, że jeden apartament dostarcza średnio 4 tys. przychodu miesięcznie!
Sprzedaż noclegów odbywa się poprzez własną stronę oraz popularny serwis booking.com. Możliwość rezerwowania apartamentów na dłuższy termin – każdy z apartamentów posiada osobne liczniki energii elektrycznej.

Każdy apartament posiada zamek kodowy, nie ma recepcji, wszystko odbywa się on-line. Goście korzystać mogą z bezpłatnego Wi-Fi oraz możliwości bezpłatnego parkowania na terenie posesji.
Cena inwestycji zawiera pełne wyposażenie apartamentów (meble, sprzęt, pościele, itd.) Ponadto istnieje możliwość przejęcia umów z dostawcami i firmami współpracującymi (sprzątanie, pralnia i obsługa rezerwacji). W cenie także strona www, logo firmy oraz baza klientów wraz z istniejącym pakietem rezerwacji.
Szczegóły finansowe dostępne po prezentacji.

Dodatkowe informacje

, inna
4
4
4
cegła
gazowe
m2
1910
bardzo dobry
2019-11-24 20:48:02
własność
2019-10-30 14:22:05
wtórny

Cechy

Lokalizacja na mapie

Kontakt z agentem