sprzedaż

Grunt inwestycyjny pod usługi sportu

7450.0 m2 - - -
2,500,000 zł

Lokalizacja

Wielkopolskie
Poznański
Luboń
  

Opis

Oferuję na sprzedaż grunt inwestycyjny o powierzchni 7450 m2. Grunt zlokalizowany jest w Luboniu przy ul. Wschodniej i przeznaczony jest pod inwestycje związane ze sportem i rekreacją.

Grunt znajduje się w trzydziestotysięcznym mieście – Luboniu, dobrze skomunikowanym ze ścisłym centrum Poznania, w powiecie poznańskim, na terenie Nowego Centrum Lubonia. Grunt zlokalizowany jest w odległości 2 km od węzła Autostrady A-2.
Taka lokalizacja sprzyja odniesieniu sukcesów związanym z utworzeniem właśnie w tym miejscu nowej inwestycji – obiektu sportowego, który przyciągnie klientów nie tylko z Lubonia, ale również z oddalonego o ok. 15 minut Poznania i okolic.

Teren uzbrojony w podstawowe media: prąd, gaz, woda, kanalizacja sanitarna i deszczowa. Możliwość podziału na mniejsze działki. Teren w planie miejscowym przeznaczony jest pod sport i rekreacje (oznaczenie w planie 1US, 10ZP).

Przeznaczenie podstawowe: budowa obiektów przeznaczonych na usługi sportu i rekreacji, dopuszcza się również obecność usług towarzyszących z zakresu gastronomii i hotelarstwa, boisk sportowych, budynków garażowo-gospodarczych, plenerowych urządzeń sportowo-rekreacyjnych, tymczasowych obiektów usługowych oraz wiat.
Maksymalna powierzchnia zabudowy stanowi 50% powierzchni działki budowlanej, wyznaczony wskaźnik intensywności zabudowy określono na 0,01 do 2. Minimalna powierzchnia biologicznie czynna stanowi 20 % powierzchni działki.

Zgodnie z Uchwałą Rady Miasta Luboń NR XVII/131/2019 z dnia 16 grudnia 2019 r. w sprawie uchwalenia miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego „Luboń Centrum” na tym terenie powstać mogą zabudowania o wysokości maksymalnej 10m oraz 2 kondygnacjach nadziemnych.

Idealny teren na sportowe centrum rekreacji i wypoczynku.
Możliwość budowy basenów i pływalni, kortów tenisowych, hali sportowej do squasha, kręgielni, strzelnicy, siłowni i innych obiektów związanych z usługami sportu, rekreacji, turystyki i wypoczynku. Zgodnie z planami Urzędu Miasta na sąsiedniej działce przewidziana jest budowa szkoły podstawowej.

Oferta na zasadach wyłączności. Zapraszam do współpracy biura nieruchomości.
Serdecznie zapraszam do kontaktu.

Dodatkowe informacje

miejska
,
brak
m2
inna
miejskie
2020-12-18 11:31:34
własność
2019-10-30 14:29:37
pierwotny

Cechy

Lokalizacja na mapie

Kontakt z agentem