sprzedaż

Dwie działki pod zabudowę jednorodzinną

1370.0 m2 - - -
137,000 zł

Lokalizacja

Wielkopolskie
Poznański
Kostrzyn
Czerlejnko  

Opis

Oferujemy na sprzedaż 2 działki o powierzchniach równych 1370 mkw położone w malowniczej miejscowości Czerlejnko.

Oferowane działki budowlane w Czerlejnku otoczone są bardzo rzadką zabudową domów jednorodzinnych oraz icznymi polami. Okolica ta jest idealnym miejscem do stworzenia „swojego miejsca na ziemi” dla młodej rodziny bądź ludzi szukających spokoju i wytchnienia od pędu dużego miasta.

Do działek prowadzą drogi gruntowe. Działki uzbrojone są w takie media jak prąd i woda, gaz jest w trakcie przyłączania.

Lokalizacja
Czerlejnko oddalone jest o ok. 25 km na wschód od centrum miasta Poznania oraz o 7 km od Kostrzyna. Miejscowość jest świetnie skomunikowana zarówno z Poznaniem jak i Gnieznem. Do Czerlejnka dostać się możemy drogą ekspresową S5 stanowiąca wschodnią obwodnicę Poznania – węzeł znajduje się w odległości niespełna 4 km od miejscowości. Zapewnia to również świetną komunikację z autostradą A2. Przez gminę przechodzi droga krajowa nr 92 oraz linia kolejowa Warszawa – Berlin.

Okolica
W sąsiedniej miejscowości – Czerlejno, oddalonej o ok. 1,5 km znajduje się szkoła oraz kościół parafialny. Znajdziemy tam również sklep spożywczy czy kwiaciarnię.

Komunikacja
W Kostrzynie kursuje gminna komunikacja autobusowa, liniami nr 462 oraz 464 dostaniemy się bezpośrednio do Czerlejnka. W gminie Kostrzyn autobusy kursują na 6 liniach zapewniając komunikację wszystkim 21 sołectwom.

Czerlejnko to miejsce, w którym odnajdziesz upragniony spokój i ciszę nie tracąc możliwości, które daje duże miasto.

Zapraszam do kontaktu oraz oglądania nieruchomości.

Dodatkowe informacje

nieutwardzona
inna
,
brak
m2
inna
2020-02-05 17:54:24
własność
2019-11-25 19:17:09

Cechy

Lokalizacja na mapie

Kontakt z agentem