sprzedaż

Cztery działki pod zabudowę jednorodzinną

830.0 m2 - - -
100,000 zł

Lokalizacja

Wielkopolskie
Poznański
Kostrzyn
Czerlejnko  

Opis

Oferujemy na sprzedaż 4 działki, każda o powierzchni 830 mkw, działki położone są w malowniczej miejscowości Czerlejnko.

Oferowane działki budowlane w Czerlejnku otoczone są bardzo rzadką zabudową domów jednorodzinnych oraz icznymi polami. Okolica ta jest idealnym miejscem do stworzenia „swojego miejsca na ziemi” dla młodej rodziny bądź ludzi szukających spokoju i wytchnienia od pędu dużego miasta.

Do działek prowadzi droga nieutwardzona. Media w trakcie przyłączania.

Lokalizacja
Czerlejnko oddalone jest o ok. 25 km na wschód od centrum miasta Poznania oraz o 7 km od Kostrzyna. Miejscowość jest świetnie skomunikowana zarówno z Poznaniem jak i Gnieznem. Do Czerlejnka dostać się możemy drogą ekspresową S5 stanowiąca wschodnią obwodnicę Poznania – węzeł znajduje się w odległości niespełna 4 km od miejscowości. Zapewnia to również świetną komunikację z autostradą A2. Przez gminę przechodzi droga krajowa nr 92 oraz linia kolejowa Warszawa – Berlin.

Okolica
W sąsiedniej miejscowości – Czerlejno, oddalonej o ok. 1,5 km znajduje się szkoła oraz kościół parafialny. Znajdziemy tam również sklep spożywczy czy kwiaciarnię.

Komunikacja
W Kostrzynie kursuje gminna komunikacja autobusowa, liniami nr 462 oraz 464 dostaniemy się bezpośrednio do Czerlejnka. W gminie Kostrzyn autobusy kursują na 6 liniach zapewniając komunikację wszystkim 21 sołectwom.

Czerlejnko to miejsce, w którym odnajdziesz upragniony spokój i ciszę nie tracąc możliwości, które daje duże miasto.

Zapraszam do kontaktu oraz oglądania nieruchomości.

Dodatkowe informacje

nieutwardzona
brak
,
brak
m2
brak
2020-02-19 17:52:25
własność
2019-11-25 19:33:12

Cechy

Lokalizacja na mapie

Kontakt z agentem