sprzedaż

Penthouse 68 m2 z 80 m2 tarasami

68.0 m2 - 1 łazienka 1 miejsce
695,000 zł

Lokalizacja

Wielkopolskie
Poznań
Poznań
Poznań  Naramowice

Opis

Sprzedawać taką nieruchomość można tylko z mieszanymi uczuciami. Z jednej strony radość, że można mieć coś tak wyjątkowego w ofercie a z drugiej żal, że samemu nie zostanie się nowym właścicielem.
Bez wątpienia jest to jedyny w swoim rodzaju apartament w Naramowicach. Takiego tarasu nie ma w żadnej dostępnej ofercie. To jakby mieć mieszkanie, bez sąsiadów nad głową i intymny ogród w jednym.
Ze słonecznego salonu wychodzimy pod 80 metrowy własny kawałek nieba, przestronny taras a co więcej dodatkowy balkon ok 15 m2 do prywatnej dyspozycji z wyłącznym wejściem z sypialni głównej.
Obecni Właściciele kupili i wykańczali to mieszkanie dla potrzeb własnych a że są proekologicznymi i świadomymi konsumentami , ich projekt oparty jest o nowoczesne rozwiązania wysokiej jakości. Energooszczędny apartament z klimatyzacją i ogrzewaniem podłogowym w strefie wejściowej i łazience.
Kupujący może odkupić projekt wykończenia wnętrza uwzględniając dotychczasowe zaawansowanie prac bądź jeszcze na tym etapie zastosować własne rozwiązania.
Każde kolejne słowo nie oddaje możliwości jakie daje zakup tego apartamentu dlatego zapraszam na prezentację.
Oferta tylko dla konesera komfortu i kreatywnego wizjonera. Na tym mieszkaniu nigdy nie stracisz ale i tak zakładam, że kupując je nigdy nie będziesz chciał go sprzedać.

Dodatkowe informacje

1, inna
1
2
3
zróżnicowany
gazowe
m2
2008
bardzo dobry
2020-10-09 14:01:59
własność
2020-09-16 17:10:06
wtórny

Cechy

Lokalizacja na mapie

Kontakt z agentem