sprzedaż

Stylowy dom i kameralne osiedle w Tarnowie Podg.

177.0 m2 4 sypialnie 2 łazienki 2 miejsca
730,000 zł

Lokalizacja

Wielkopolskie
Poznański
Tarnowo Podgórne
  

Opis

Opis nieruchomości by zaciekawić kupującego jest zawsze wyzwaniem pośrednika, szczególnie gdy ma się do czynienia z czymś więcej niż nieruchomość. Ten dom ma po prostu to COŚ, ciepło i duszę. Jest jasny i przestronny. Układ pomieszczeń zapewni komfort nawet dużej rodzinie.
Na parterze otwarta przestrzeń ale z wydzielonymi strefami: wypoczynku, jadalnią i kuchnią. Ściana wychodząca na ogród jest cała rozświetlona dużymi oknami tarasowymi z bezpiecznymi roletami zewnętrznymi. Z jadalni przechodzi się do kuchni, która mimo, że jest w układzie otwartym (aneks) zachowuje walory kuchni zamkniętej i nawet niepozmywane naczynia po obiedzie nie drażnią widokiem gdy odpoczywamy na kanapie przed telewizorem.
Na parterze jest także dodatkowa łazienka, połączona z pralnią i miejscem na piec grzewczy. Przy dobrym zagospodarowaniu przestrzeni można pokusić się tu o dodatkowy prysznic, co przy dużej rodzinie jest doskonałym rozwiązaniem.
Tuż przy wejściu zabudowano całą ścianę szafą z drzwiami suwanymi co porządkuje przestrzeń.
Idąc do góry łagodnymi schodami, na półpiętrze mamy otwartą przestrzeń, która doskonale doświetlona dużym oknem sprawdzi się jako miejsce do czytania, pracy czy jako mini siłownia. Idąc dalej poznamy 4 sypialnie o różnych powierzchniach. Główna sypialnia jest na samym końcu korytarza a wiec zapewnia intymność i spokój, dwie sypialnie są podobnych parametrów a najmniejsza może służyć jako garderoba czy pokój gospodarczy jak to teraz ma miejsce.
W łazience znalazło się miejsce zarówno na prysznic jak i wannę. Wszystkie pomieszczenia są doskonale doświetlone oknami połaciowymi, królują ciepłe kolory i jasne panelowe podłogi.
Dom jest gotowy do zamieszkania, odświeżony ale pole aranżu i nowych dekoracji właściciele pozostawili nowym mieszkańcom.
Dla gospodarza domu z pewnością atrakcją będzie garaż z miejscem do majsterkowania, gdzie jest stół roboczy, narzędziownia, miejsce na kosiarkę i meble ogrodowe. Komunikację ułatwi zapewne wyjście bezpośrednio na ogród.
OKOLICA
Tarnowo Podgórne ma od lat opinię najlepiej gospodarowanej gminy powiatu a także najzamożniejszej. Są tu dobre szkoły a w okolice wiele dużych firm, gdzie bez problemu można znaleźć pracę. Stąd też ok 6 min do S5, gdzie ringiem wokół Poznania dojedziemy, na lotnisko Ławica, do trasy na Kołobrzeg jak i autostrady A2.
Od lat utrzymują się tu także ceny za nieruchomości. Oferta rynku choć bogata, nie odstrasza ceną inwestorów, to dobry znak dla tych co boją się, że finansując zakup kredytem mocno na tym stracą.
SZCZEGÓŁY
metraż – ok 170 m2, piętro ze względu na skosy umniejsza powierzchnię całkowitą do 130 ale po podłodze użytkujemy wciąż 170 metrów.
garaż ok 25 m2, dodatkowe miejsce do parkowania na podjeździe.
ogród 600 m2
Przesympatyczne sąsiedztwo !

Dodatkowe informacje

asfaltowa/betonowa
miejska
2, garaż
2
4
2
2
6
bloczki
jest
gazowe
400.0 m2
2001
bardzo dobry
miejskie
wolnostojący
2021-03-22 15:14:57
własność
2020-10-02 12:40:16
wtórny

Cechy

Lokalizacja na mapie

Kontakt z agentem