Sprzedaż i najem

Decyzja o sprzedaży nieruchomości prywatnej wiążę się zawsze z emocjami. Często sprzedajemy nie dom a wspomnienia i uczucia związane z tymże budynkiem. Nie jest wiec łatwo samemu realnie wycenić jego wartość.

Nasza firma pomoże:

  • realnie oszacować wartość Twojej nieruchomości;
  • przeanalizujemy jej atuty i słabości, pomożemy podkreślić jej potencjał;
  • opracujemy ofertę z najwyższa starannością – do każdej sprzedaży podchodzimy indywidualnie;
  • pracujemy na zasadach ofert wyłącznych tzn. nie mamy całego marketu nieruchomości a tylko kilka ofert, co pozwala nam skupić się na współpracy z Tobą.

Inwestujemy w promocję Twojej nieruchomości bo mamy świadomość, że to nam zaufałeś i nie wolno nam tego zaufania podważyć.

W każdej sprzedaży, niezależnie czy jest to nieruchomość prywatna czy komercyjna wiemy, że to nie tylko biznes i pieniądze. Ważne jest także zbudowanie odpowiednich relacji i atmosfery by tak ważne wydarzenia w życiu osobistym cz w rozwoju firmy przebiegały w atmosferze bezpieczeństwa i spokoju.

Poszukiwania

W dobie dostępu do pełnej informacji w Internecie, zlecenie poszukiwań nie jest łatwym wyzwaniem dla agenta. Każdy może sam wyszukiwać na portalach ogłoszeń, sam może umawiać spotkania, negocjować i ostatecznie zakupić nieruchomość.

Dlaczego więc warto zlecić poszukiwanie nieruchomości Agentom Zandia Home?

Bo nasi Agenci lubią wyzwania.

Współpracujemy z innymi biurami nieruchomości oraz grupami wymiany ofert, które z różnych przyczyn nie znajdują się w sprzedaży jawnej na portalach.

Dajemy Ci gwarancję solidności, każdą ofertę Tobie przedstawioną sprawdzamy i analizujemy.

Nie zaoferujemy Ci nic, czego sami byśmy nie nabyli.

Wyceny

Oferujemy wycenę nieruchomości na podstawie danych transakcyjnych z okresu ostatnich lat lub miesięcy.

Ponadto współpracujemy z profesjonalistami w zakresie operatów szacunkowych. Nasz rzeczoznawca majątkowy z przyjemnością rozwieje wątpliwości co do wartości posiadanej przez Ciebie nieruchomości.

Kredyty

Oferujemy analizę finansową nieruchomości oraz doradztwo kredytowe. Nasi Doradcy przygotują optymalną ofertę, skrojoną na miarę Twoich możliwości i potrzeb.

Dokładamy wszelkich starań by zobowiązanie hipoteczne nie było obciążeniem na lata a trafioną inwestycją.

Ubezpieczenia

W naszym zespole znajdziesz także Doradcę Ubezpieczeniowego. To osoby specjalizujące się w ubezpieczeniach nieruchomości, jednak znające także rynek pozostałych usług z tej branży. Możesz zatem dopasować pakiet niezbędnych Ci ubezpieczeń w jednym miejscu.

Projekty domów

Dobry Agent sprzedając grunt potrafi doradzić w kwestii projekt domu. Dobra Agencja taki projekt także dla Ciebie zleci profesjonalistom. Spotkaj się z naszym Agentem, przekaż jakie masz oczekiwania.

My – po pierwsze sprawdzimy, czy dany projekt możliwy jest do realizacji na wskazanej działce, a po drugie znajdziemy optymalne rozwiązania by szybko i niedrogo pomóc Ci zrealizować marzenia.

Projektowanie wnętrz

Nie ukrywamy, że projektowanie wnętrz to nasza pasja, poparta kilkuletnim doświadczeniem.

Niekiedy z rozmów o sprzedaży domu czy mieszkania dochodzimy do punktu, ze aż tak drastyczna zmiana nie jest konieczna. Wystarczy korekcja funkcjonalności, niewielki remont albo zmiany w aranżacji i dotychczasowe Twoje stare lokum nabiera nowego sensu.

Nie sprzedajemy na siłę – szukamy najlepszych dla Ciebie rozwiązań.

Systemy domów inteligentnych

Wkrótce w naszej ofercie znajdziesz najdoskonalsze rozwiązania, by Twoja nieruchomość była niezależna pod względem energetycznym oraz bezpieczna dla Ciebie i Twoich najbliższych.